Médiatervező

    Több mint 100 fős csapatunkkal Magyarország legnagyobb full-service reklámügynöksége vagyunk, és folyamatosan bővülünk! Szeretjük a pozitív gondolkodást és a csapatjátékot, a legjobban mégis a változás inspirál bennünket – ez pedig a szakmai fejlődésünkre is komoly garancia. Összetett, mégis összetartó közösség vagyunk színes portfólióval, hazai és nemzetközi ügyfelekkel, izgalmas kihívásokkal és változatos szakmai/csapatépítő programokkal. Bírjuk a hibrid munkavégzést, az új irodánkat viszont még jobban.

    Ha eddig tetszik a dolog, vesd bele magad a részletekbe is!

    Reméljük, hamarosan beszélgethetünk!

    Mit kínálunk:
    • Modern, inspiráló, ergonomikus munkakörnyezet
    • Nyitott és támogató csapat
    • Egyéni fejlődési lehetőségek
    • Változatos, izgalmas projektek
    • Versenyképes fizetés
    • Extra szabadság a születésnapodon
    • Lehetőség egy hosszú távú, bizalomra épülő együttműködésre

    Mi lenne a feladatod:
    • Média stratégia kialakítása és médiatervezés
    • Médiavásárlási feladatok koordinálása
    • Ügyfelek magas szintű kezelése
    • Kapcsolattartás, kommunikáció a társdivíziókkal
    • Versenytársriportok, célközönség-elemzések készítése

    Mit várunk tőled:
    • 2-3 év korábbi médiaügynökségi, médiatervezési tapasztalat
    • Gyakorlat integrált médiatervezésben, erős offline tudással
    • A tervezéshez szükséges szoftverek ismerete és magabiztos használata
    • Magabiztos prezentációs készség
    • Precíz, pontos munkavégzés
    • Csapatjátékos attitűd
    • Társalgási szintű angoltudás, szóban és írásban

Jelentkezés/Médiatervező

Kérjük, add meg neved
Kérjük, add meg e-mail címed
Kérjük, add meg telefonszámod
Kérjük, tölts fel egy fájlt
Kérjük, olvasd el az Adatkezelési Tájékoztatóban foglaltakat

Munkák